Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Şirketimizin kökleri 1967 yılına kadar gitmektedir.Şirketimizin kurucusu Ahmet Fikri Kuleli 1967 yılında yangın hortumu üretimi yapmak üzere,aile şirketi olan HORTUM SANAYİİ FİKRİ KULELİ VE ORTAKLARI ADİ KOMANDİT ŞİRKETİ’ni kurmuştur.1995 senesinde ünvan ve nevi değişikliği ile şirketimiz KULELİ HORTUM VE YANGIN MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş. ünvanını almıştır.

1967 yılından 1975 yılına kadar İstanbul’da sürdürmüş olduğumuz üretimimize 1975 yılından itibaren Bilecik ili Osmaneli ilçesinde şirketimize ait 12 dönüm arazi üzerinde kurmuş olduğumuz 3.600 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda devam etmekteyiz.

Türkiye’de ilk yangın hortumu üretimi yapan şirketimiz bugün yangın hortumu üretiminin yanında yarı sert dolap hortumu,kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazı hortumu ve çimento silobas hortumu üretiminide sürdürmektedir.

Üretimin dışında her türlü yangın ve itfaiye malzemesinin temsilcilik ve yetkili satıcılık bazında ithalatı ile alım satımını da yapmakta olup,uzman kadromuzla yangın eğitim ve danışmanlık hizmetide vermekteyiz.

Şirketimiz sadece üretilen üründe değil, şirket yönetim yapısında da kaliteye verdiği önemi almış olduğu ISO 9001 Kalite Belgesi ile ispatlamıştır. Şu anda tüm üretimimiz ve yönetimimiz bu doğrultuda hazırlanmış sistem kapsamında gerçekleşmekte, hortumlarımız kullanıcıya ulaşmadan önce fabrikamızda TS 9222 ve EN 14540 standartlarına uygun test edilmektedir. Ayrıca bazı özel testler konularında uzman ve yetkili laboratuvarlarca yapılmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 387 37 09

Copyright © 1967-2022. Kuleli Hortum ve Yangın Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır. | Hosted by ResellerMiX
Top