Yangın Söndürme Hortumu

Anasayfa / Yazılar / Yangın Söndürme Hortumu

Yangın Söndürme Hortumu 


Yangın Söndürme Hortumu
Yangın Söndürme Hortumu

Yangın Söndürme Hortumu ile ilgili olarak firmamızda birçok sayıda farklı çeşidin bulunduğunu belirtmek isteriz. Firmamız 50 yılı aşmış tecrübesi sayesinde bugün sektörde lider bir konumdadır ve yangın malzemeleri denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasındadır. Bu bağlamda piyasanın nabzını tutan ve sektörde lider bir konumda bulunan firmamız bu sorumlulukların bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize Yangın Söndürme Hortumu modelleri ile alakalı her daim düşük fiyat garantili ve yüksek kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Günümüzde gerek tedbir amaçlı gerek ise bulundurma zorunluluğu nedeniyle Yangın Söndürme Hortumu modelleri sıklıkla hastanelerde, endüstri alanlarında, fabrikalarda, okullarda ve kimi muhitlerde yer almaktadır ve almasında da kesinlikle fayda vardır çünkü yangın bir anda ortaya çıkabilecek bir şeydir ve bu yüzden de tedbirsiz davranmak beraberinde çok ciddi kalıcı hasarlara can ve mal kaybına yol açabilir. Sonuç itibariyle bizler de Kuleli Hortum ve Yangın Malzemeleri olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm Yangın Söndürme Hortumu modellerini en iyilerinden ve en kalitelilerinden seçmekteyiz.

Web sitemizden gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerde öncelikle belirtmek isteriz ki aklınıza takılan tüm soruları ya da ürünler hakkındaki detaylı açıklamalara erişebileceğiniz online müşteri destek hattını kurduk. Bu müşteri destek hattında dilerseniz öneri ve şikayetlerinizi dilerseniz sorularınızı rahatlıkla sorabilirsiniz. Bizler daima müşteri ilişkilerine önem veren ve bu bağlamda da müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaya özen gösteren bir firmayız.Dolayısı ile bunun bir getirisi olarak da web sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde herhangi bir kargo veya taşımacılık ücretine sizlerin ekstra para harcamasına müsaade etmeyerek tüm masrafları bizzat firmamız tarafından karşılamaktayız.

Satın almış olduğunuz ürünlerdende eğer memnun kalmazsanız veya herhangi bir teknik deforme,  hatalı üretim veya benzeri gibi durumlarla da karşılaşırsanız fatura kesim tarihinizden itibaren 14 gün içerisinde tüm değişim       ya da iade taleplerinizi de kabul etmekteyiz.

Sonuç itibari ile günün sonunda firmamız daima sizlerin tüm ihtiyaçlarına en profesyonel destekleri sunmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 387 37 09

Copyright © 1967-2022. Kuleli Hortum ve Yangın Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır. | Hosted by ResellerMiX
Top