Yangın Hortumu

Anasayfa / Yazılar / Yangın Hortumu

Yangın Hortumu

Yangın Hortumu
Yangın Hortumu

Kuleli Hortum olarak yaklaşık 150 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli ve profesyonel bir sonucu olarak da yangın malzemeleri alanında lider firmalardan olmanın yaşamaktayız. Yangın hortumu veya aklınıza gelebilecek hemen her türlü yangın malzemesi daima düşük fiyat garantisi ile firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Kırmızı renkli yangın hortumu veya beyaz renkli yangın hortumu olmak üzere farklı renklerde yangın hortumu seçeneklerimiz bulunmaktadır.  Ayrıca satışını gerçekleştirdiğimiz yangın hortumuve yangın söndürme malzemelerinin farklı boyutlarda ve ebatlarda stoklarımızda mevcut olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Yangın hortumu veya izlemeleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruları web sitemizde ilgili bölümlerini bulabilirsiniz Ayrıca satın almak istediğiniz fakat tam olarak ne işe yaradığı hakkında da tam emin olamadığınız durumlarda ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edebilmek adına bizlere destek hattımızdan dilerseniz mail yoluyla dilerseniz telefon yolu ile ulaşım merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.  Yangın söndürme malzemeleri alanında lider bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyet seviyesini olabilecek en yüksek seviyede tutmak bizim her daim önceliğimizdir ve elbette ki bu bağlamda da temel misyonumuzu da siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek gayesi ile birleştirdik,  bunun sonuçlarından biri olarak da online ödeme sistemimiz sayesinde web sitemizden detaylı ürün kataloglarımızı inceleyerek ihtiyacınız olan tüm siparişlerinizi anında verebilirsiniz.  Silobas hortumu, yangın dolapları, yangın hortumları, yangın söndürme cihazları, itfaiye personel ekipmanları, su köpük ve monitörleri gibi ihtiyacınız olabilecek tüm yangın malzemeleri için web sitemizden vereceğiniz tüm siparişlerde ücretsiz gönderim sağlamaktayız ve bunun yanı sıra da ürünlerimiz ile alakalı yaşayacağınız tüm problemlerde tüketici hakkı kapsamında dilerseniz 14 gün içinde satın almış olduğunuz ürünlerin parasını sizlere iade edebilmekteyiz. Bu nedenle de bizlerin her daim bu alanda güvenilir ve saygıdeğer bir konumda olmasının en büyük getirilerinden biri olarak da siz değerli müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz karşılıklı güven duygusudur. Bizler karşılıklı güven duygusu ile çıktığımız bu yolda her daim profesyonel ve nitelikli çalışmaya özen göstermeye devam edeceğiz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 387 37 09

Copyright © 1967-2022. Kuleli Hortum ve Yangın Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır. | Hosted by ResellerMiX
Top